• vrijdag 27 June 2025
  • Het laatste nieuws uit Suriname
default

Jörgen Raymann leidt historische solidariteitsactie voor Huize Ashiana in Suriname

| waterkant | Door: Redactie

In Suriname vindt er volgende maand een grootschalige solidariteitsactie voor huize Ashiana plaats onder leiding van niemand minder dan Jörgen Raymann.

Als officiële ambassadeur van de vijfdaagse campagne Suriname Solidair – 5 Dagen van Lobi zal Raymann van 5 tot en met 9 juli 2025 dagelijks persoonlijk aanwezig zijn bij Huize Ashiana. Zijn missie: aandacht vragen voor de levenskwaliteit van ouderen in Suriname en structurele hulp op gang brengen.

Gedurende deze vijf dagen krijgen bedrijven en organisaties de kans om een eigen blok van 2 tot 3 uur te adopteren. In deze blokken kunnen zij zich op creatieve en maatschappelijke wijze inzetten voor het

goede doel, bijvoorbeeld met muziek, dans, live storytelling, donatieacties of publieksmomenten.

Elk blok wordt ondersteund door de aanwezigheid en stem van Raymann, die de actie ook internationaal onder de aandacht zal brengen.

Wat deelnemers terugkrijgen? Nationale zichtbaarheid via media, livestreams, radio en televisie, én een plek in het hart van een unieke beweging. Hun bedrijfslogo wordt op locatie en in uitzendingen getoond, en er is ruimte voor shout-outs en interviews in de “Lobi Talks”.

Bovendien draagt iedere deelnemer direct bij aan betere woon- en leefomstandigheden voor de bewoners van Huize Ashiana.

De actie is niet zomaar een tijdelijk initiatief, maar vormt de aftrap

van een meerjarig traject gericht op versterking van ouderenzorg, respect en verbondenheid. De organisatie roept bedrijven en organisaties op zich tijdig aan te melden, want het aantal blokken per dag is beperkt.

| waterkant | Door: Redactie